Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Při hubnutí pomůže i obyčejná jedlá soda

Kristýna Vágnerová více informací

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

20. 4. 2019 | Zdraví a diety

Že s jedlou sodou čistíte jen spáry mezi dlaždicemi a občas ji přidáte do těsta, když pečete něco sladkého ke kávě? Tenhle parťák má schopností mnohem víc! Připravíte si z něj nápoj, který urychluje spalování kalorií? Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat!

Možnosti využití jedlé sody při vaření, pečení a úklidu jsou hodně různorodé, což jste s největší pravděpodobností zjistili už dávno. Vylepšili jste ale s tímto všestranným pomocníkem svůj zevnějšek? Pokud ne, je to kardinální chyba! Bílý prášek, který se mimochodem přidává i do hasicích přístrojů, nejenže odstraňuje odumřelé kožní buňky, zmenšuje rozšířené póry a dodává lesk vlasům, on vám pomůže i s přípravou na plavkovou sezonu. Tak toho využijte!

Fitness fígl, který stojí za to poznat

Příliš se vám nezdá, že by levný sáček s hydrogenuhličitanem sodným mohl při shazování nadbytečných kil přidat ruku k dílu? Odborníci o tom vůbec nepochybují, přičemž poukazují na jeho alkalizační vlastnosti, jež podstatně urychlují proces spalování kalorií. Výhod jmenovaného multifunkčního přípravku je tu ale podstatně víc.

Jeho jedinečné složení bojuje proti zánětům a obnovuje pH rovnováhu organismu, což se hodí nejen při redukci váhy. V souvislosti s tímto sypkým zlepšovákem se ve vědeckých kruzích mluví také o léčbě pálení žáhy či útlumu alergických vyrážek. Hoříte zvědavostí, jak tenhle tajný triumf použít? Bez zbytečných okolků vám odtajníme recept na zeštíhlující nápoj, který si s tukovými zásobami brát servítky nebude.

Tři ingredience a trocha času. Víc netřeba

K přípravě budete pochopitelně potřebovat jedlou sodu, bohatě si však vystačíte s poloviční čajovou lžičkou. Tu rozmíchejte ve sklenici vlažné vody, a pro maximální efekt drink zakápněte ještě citronovou šťávou. Vlastnoručně vyrobená „medicína“ se v ideálním případě konzumuje každé ráno na lačný žaludek. Nutno dodat, že při rýsování křivek byste neměli zapomínat ani na zdravý jídelníček a pravidelnou fyzickou aktivitu, protože ta je alfou i omegou vysněné postavy.

Na bílé skvrny po opalování použijte i bílý jogurt

Rýžový nákyp

Rýžový nákyp

13 hlasů
1h a 15min 695 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Cuketový salát

7 hlasů
25min 494kJ 55 Kč

Cuketový salát s celerem jako příloha nebo samostatný ...

Vepřová panenka s fazolkami

0 hlasů
1h a 30min 704kJ 240 Kč

Toto jídlo je plné chuti . Šťavnatý kousek vepřové pane...