Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

První pomoc pro suché vlasy najdete i doma ve spíži

Kristýna Vágnerová více informací

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

12.06.2019 | Zdraví a diety

Už si se svými kadeřemi nevíte rady, protože postrádají hydrataci a mají sklony k lámavosti? Ještě dřív, než vyrazíte do obchodu s kosmetikou, se rozhlédněte okolo sebe. Pokud máte po ruce aloe vera, heřmánek a med, bude váš problém brzy zažehnán!

Jsou vaše vlasy suché a poškozené? Můžete si o nějakém lesku nechat leda zdát? Nezoufejte, s tímto problémem se potýká mnoho žen. Účinné řešení? To na vás překvapivě nečeká v drogerii, ale v domácích zásobách. Na jaké prostředky můžete bez obav vsadit?

Aloe vera jako sázka na jistotu

Aloe vera patří mezi všestranné zkrášlující pomocníky. Je známá především díky svým antibakteriálním a omlazujícím vlastnostem, zatímco zpomaluje tvorbu vrásek a napomáhá regeneraci kožních buněk. Divy ale dokáže i s hřívou!

Nejenže jí poskytuje výživu a hydrataci, zároveň zlepšuje cirkulaci krve, přičemž zabraňuje lupům i nadměrnému vypadávání. Rostlině se zelenými šlahouny nelze odepřít ani to, že korunu krásy ochraňuje před nepříznivými vnějšími vlivy. Aplikujte její gel formou masáže na pokožku hlavy a nechte ho působit zhruba 20 minut.

Heřmánek. I ten přidá ruku k dílu

O heřmánku je známo, že je spolehlivým léčitelem kožních onemocnění, neboť se může pochlubit protizánětlivými, anti-svědivými, antiseptickými a antialergickými schopnostmi. Přizvat ho na palubu ovšem můžete i v případě vysušených a lámavých kadeří. Působí totiž jako dodavatel tekutin, harmonizátor, urychlovač růstu i zprostředkovatel lesku. Věřte, že v každé kapce heřmánkového odvaru se skrývá velké zlepšení kvality vlasů. Tak ho jako finální oplach po běžném mytí používejte pravidelně!

Med. Tekuté zlato

Báječným zprostředkovatelem vláhy je i sladidlo s dlouhou tradicí. Med pomáhá kštici absorbovat vlhkost, díky čemuž bude zdravější a poddajnější. Jak jeho sílu co nejlépe využít? Jednoduše malé množství zázračné „včelí hmoty“ přidejte do vašeho oblíbeného šamponu a dál s očistou postupujte tak, jak jste zvyklí. Na pozitivní změny, které vás při pohledu do zrcadla potěší, nebudete čekat dlouho.

Dejte si mléčné kaše po ránu. Nastartují tělo na celé dop...

Králík na tymiánu

Králík na tymiánu

10 hlasů
1h a 20min 417 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové medailonky Italia s pečenými brambory

8 hlasů
1h a 10min 548kJ 165 Kč

Medailonky z vepřového masa po italsku.

Pestrý zeleninový salát

8 hlasů
30min 209kJ 125 Kč

Velmi jednoduchý a chutný salát.