Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Proč byste si měli oplachovat obličej jablečným octem

Kristýna Vágnerová více informací

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

19.06.2019 | Zdraví a diety

Méně vrásek i nenáviděných pupínků? Zmenšení rozšířených pórů, které moc parády nenadělají? Ano, tohle ocet z jablek dokáže levou zadní. Pomůže vám ale i v případě ekzémů nebo odlupující se kůže!

Dbáte o svůj zevnějšek? Pokud je vaše odpověď kladná, s největší pravděpodobností doma máte celý arzenál čisticích přípravků, omlazujících krémů a dalších pečujících zlepšováků, které mají v popisu práce zlepšovat kvalitu pokožky. Jenže co když podstatnou část téhle výbavy nahradíte „obyčejným“ jablečným octem? Pak se dočkáte těchto skvělých výhod!

Sbohem, nenáviděné akné

Máte co dočinění s rudými pupínky, které se vždy objevují v nejméně vhodných chvílích? Pak je pro vás ocet získávaný ze šťavnatých plodů jasnou volbou. Jeho síla vězí v tom, že dokáže efektivně zničit bakterie, odstranit přebytečný maz a zároveň vyrovnat pH pokožky. Smíchejte ho tedy s vodou, a to v poměru 1 : 3. Roztok naneste na problematická místa a zhruba po deseti minutách působení ho smyjte. Nutno podotknout, že je vhodný ke každodennímu použití.

Konec rozšířeným pórům? Jasně

Co si budeme namlouvat, tenhle nešvar rozhodně nepatří k vítaným estetickým ozdobám. Jak proti němu zabojovat? Použijte kuchyňské ochucovadlo, které je běžnou součástí kuchyně! Budete-li postupovat jako v předchozím případě, přičemž ho na zasažené oblasti aplikujete každý večer i ráno, výrazných změn k lepšímu se dočkáte co nevidět. Vsadíte se?

Suchá a odlupující se kůže? Minulost

Jste-li z kosmetických předností jablečného octa příjemně překvapení, věřte, že je také spolehlivým prostředkem na odlupující se kůži, která vás dohání k šílenství. Manuál už bezpečně znáte, zbývá jen podotknout, že ve finále je třeba ošetřit tvář běžným hydratačním krémem.

Lepší kvalita a méně vrásek? Samozřejmě

Díky tomu, že „jablečňák“ obsahuje skutečně širokou škálu vitaminů, minerálů a dalších cenných sloučenin, vyrovnává pH pokožky, hloubkově ji vyživuje a bojuje proti vráskám. Rovněž odstraňuje odumřelé kožní buňky i nečistoty, napomáhá regeneraci a přispívá k léčbě ekzémů. Zní to jako něco, co byste určitě měli vyzkoušet?

Jídla pro zdravý mozek

Kuře plněné citróny

Kuře plněné citróny

9 hlasů
1h a 25min 500 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlý bramborový salát

13 hlasů
30min 373kJ 40 Kč

Vyzkoušejte recept na rychlý bramborový salát, kde maj...

Polévka boršč

18 hlasů
1h a 30min 418kJ 95 Kč

Jedna z variant na přípravu polévky boršč. Tento recep...