Prostreno.cz

Komentáře k článku

Siraellen 03.12.2022

rozhodně ne

Milan Herka 21.11.2022

Taková pálenice v mědi nemá konkurenci.

BEl 21.11.2022

Nádobí se snad dělá z mosazi, ne z mědi....

Milan Herka BEl 21.11.2022

Mosaz je sltina mědi se zinkem a ten byl v nádobí víc než nežádouci

Tom 21.11.2022

Když nám autorka Pavla Horáková zmiňuje materiál hliník jako možnost mít z něj nádobí na vaření, tak to mohla rovnou zmínit i olovo. Hliník je velmi toxický a nebezpečný pro lidský organismus, takže jakékoliv nádobí nebo cokoliv pro styk s potravinami je rovněž nebezpečné. Vysoké množství hliníku v mozku se například spojuje s onemocněním Alzheimerem.

Jirka 20.11.2022

Na měděné nádobí, resp. na oxid měďnatý "měděnku" vymíraly ve středověku celé rody. https://www.lovecpokladu.cz/forum/otrava-medenkou-1388 Ovšem ještě horší bylo olověné nádobí. https://www.stefajir.cz/otrava-olovem Tak bych do toho nešel, nerez mi připadá jako dokonalé řešení.

JB 20.11.2022

efektní nebo efektivní, kdo by si s tím dělal problém... Aneb: nepoužívej cizích slov, která neznáš, sic skončíš katastrálním fiakrem!

jana kratochvílová 20.11.2022

drahy

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat