Prostreno.cz

Komentáře k článku

Ájja 03.10.2021

Je úplně jedno kdy a co jíme, důležité je hlídat energetický příjem a složení živin. Pohyb je u hubnutí bonus, hubneme u lednice, jak se říká. Spočítat si bazální metabolismus, aktivity a cíl - hubnutí, udržování, nabírání. A máme hodnoty pod a přes, které nesmíme jít. Pravidelnost, nutnost snídaně, nejíst po 17 h jsou dávno překonané mýty.

Iva 02.10.2021

Univerzální recept neexistuje. Lidé se liší a každému vyhovuje něco jiného. Mně osobně se po několika pokusech nakonec osvědčil přerušovaný půst, i když jsem si na něj tak měsíc musela zvykat.

elsakantorova@seznam.cz 01.10.2021

Pravidelnost stravy s tříhodinovým intervalem mezi jídly. Nestravovat se nárazově, jednostraně, nevynechávat snídani a hlídat si přítomnost všech makroživin ( bílkovin, sacharidů a tuků) Pravidelné doplňování tekutin,( pramenitá voda, neslazené čaje) při jejich nedostatku se zpomaluje metabolismus.

Ájja elsakantorova@seznam.cz 03.10.2021

Pravidelnost je dávno překonaný mýtus. Nejdůležitější pro hubnutí je, aby příjem byl v deficitu k výdeji. Důležité je nejíst pod bazál, ale jak často jíme opravdu není podstatné. Energetický příjem a složení vs. pohyb, to je to hlavní při hubnutí.

dvorakova.jedovnice@seznam.cz 01.10.2021

hlavně nejist večer po 18 hod

Ájja dvorakova.jedovnice@seznam.cz 03.10.2021

Nesmysl! Pokud jdu spát kolem půlnoci, tělo hladoví. Poslední jídlo cca 2 h před spánkem.

Siraellen 01.10.2021

to potřebuji

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat