Prostreno.cz

Komentáře k článku

Siraellen 27.05.2021

Chodím hodně na procházky

Věra 22.05.2021

Před dvěma týdny tu byl podobný článek,který ale právě těch deset tisíc kroků naprosto ztrhal a říkal,že bohatě přebohatě stačí kroků jen pět tisíc,aby byly dostatečné výsledky na kondici i zdraví.Tak ti Kadle nevím,co mám brát jako pravdu.

Luděk Věra 22.05.2021

Dnes jsem četl, že hodně záleží na délce kroku, zatížení celého těla ( přenášení věcí ) a podobně. Každý z nás ví, co je pro něj dobré a co ne. Mimo obědové pauzy jsem celou dobu na nohou - odhadem třetinu prostojím u pracovního stolu a zbytek prochodím. Přijdu domů a jsem rád, že si sednu.

Marie 22.05.2021

To si máme vzít příklad z předků, kteří se dožívali o polovinu méně než lidé dnes? Copak můžou všichni dělat doručovatele, aby denně na chodili patnáct kilometrů? Samozřejmě je potřeba se hýbat, ale dnešní člověk žije trochu jiným způsobem života a k lovení a sběru plodin se může jen těžko uchýlit 🤔 Asi je potřeba se na život dívat s rozumem, poslouchat své tělo a nestresovat se - například nesmyslnými doporučeními. 😉

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat