Prostreno.cz

Komentáře k článku

Evelína 23.01.2022

Zamrzlé rameno je otrava a bolest dlouhodobá, já obě ramena střídavě, dnes hybnost 90% stále rehabilitace, 2x lázně během 10 let. Lékaři neznají příčiny vzniku a operaci doporučují jen jako výzkum. Lékař co studoval Čínskou medicínu mi řekl, že jsou to stará usazená traumata a stres. Mám šedivé zaměstnání což je také problém.

Hana 22.01.2022

Na capsulitis cili zamrzle rameno, jehoz pricina je lekarum neznama, plati jedno jedine: cvicit denne doma podle pokynu fyzioterapeuta. Je to hodne bolestive a narocne, ale clovek nespadne do invalidniho duchodu. Dokonce se mu hybnost vrati na 100%. Leky proti bolesti ulevi, ale nemoc nevyleci!

Siraellen 21.01.2022

Tohle nepoužívám

Eva 18.01.2022

Nejvíce mi pomohla rehabilitace pod vedením fyzioterapeutky a cvičení s gumovými pomůckami. Levou ruku jsem vůbec nezvedla, nemohla jsem se obléci, nemohla jsem v principu nic. Můj lékař mě postrašil, že bude třeba rameno řešit operativně, ale vyslyšel mě a doporučil rehabilitace. Dnes rameno funguje, stále se snažím udržet ramenní klouby v kondici. Hlavně nepřetěžovat a trpělivě a opatrně cvičit.

Dagmar Pinková 18.01.2022

Neznám využití

ZdenaK. 18.01.2022

Po mnoha letech zkoušení všeho možného mi pomohla asi pátá změna polštáře. Během týdne jsem měla po bolesti a to trvá již 3 měsíce.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat