Prostreno.cz

Komentáře k článku

Valounek 19.05.2021

Ráno jedině kafe, jinak nevstanu. Po tom, co jsme objevili s manželem pákové kávovary u https://www.atfornax.cz/k:1138/kavovary/ a jeden si pořídili, tak se na ní každé ráno těším. Obzvlášť, když jsme doma na home office, takže je na to ranní kafíčko trochu více času než třeba klasicky v kanceláři. :) Takže za mě kafe. Čaje piju hodně v průběhu dne, takže je taky nezavrhuju. :)

Siraellen 18.05.2021

kávu miluji, hlavně její vůni

jana kratochvílová 15.05.2021

čaj piju rada janička kratochvílová

SD 13.05.2019

K snídani piju obojí. Hned po probuzení čaj a pak kolem sedmé i to kafčo.

vera 13.05.2019

Ani čaj, ani kafe. Vodu, mléko, džus.

Iva 12.05.2019

Ke snídani čaj,po snídani pořádný hrnek kafe

Jana 12.05.2019

Zdravím všechny. Zrovna čtu knihu Fit pro život, kde doporučují ráno začít ovocem a ovocnými šťávami. Docela mě to zaujalo a přestala jsem si tradičně vařit kávu. Tu si mohu dát během dne. Ovoce ráno doporučuje i americký lékař Joel Fuhrman. Potřebuji trochu shodit, tak se chytám každé rady.;-)

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat