Prostreno.cz

Komentáře k článku

Siraellen 19.08.2021

ano, je to nutnost

Zoran 19.08.2021

Dnes už ani mořské řasy nejsou zdravím zdrojem omega 3, a to díky těm plastům, kterými zásobujeme oceány a moře. Podle mého názoru za nejaky prémiový konopný olej je mým favoritem.

David 18.08.2021

Tento clanek je velice zavadejici. Autor asi nevi, ze neni omega 3 jako omega 3. Ta, ktera je v seminkach a olejich je pouze prekurzor tech dvou, pro nase telo tak dulezite, coz jsou EPA a DHA. Ten prevod na tyto dve se deje jen v par procentech, takze rozhodne tyto zdroje nam nepomuzou. Jediny zdroj plnohodnotnych omega 3 jsou bud mozske rasy a nebo ryby, ktere je konzumuji. Zakladem vseho je si zajistit krevni test na hladinu omega 3 a na zaklade jeho konat. Bohuzel nam toto ceske zdravotnictvi neumozni. Proc? To se muzeme jen domyslet. A tak si musi clovek zaridit test sam. To je pak prekvapeni, kdyz zjisti, ze vsechna bezna doporuceni kde brat omega 3 nefunguji a to ani doplnky z duvodu absence silnych antioxidantu...

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat