Prostreno.cz

Komentáře k článku

veronika 11.01.2022

pomáhá urinoterapie, info v knihách G.Malachova

veronika 11.01.2022

Zkuste urinoterapii, informace G.Malachov a jeho knihy

Renata 30.06.2021

také jste si mohli zjistit jak se tinnitus píše

M. 27.06.2021

Začalo to náhle, po stresové situaci, trvá to 5 let a medicína je bezmocná. Tinnitus je ošklivý syndrom.

Alena 27.06.2021

Začalo to po vyhrocené stresové situaci.

pavla 27.06.2021

Začalo to po úderu do hlavy. Ani na ORL, ani a CT nezjištěno nic. Premedikace vůbec nezabírala, ani masáže, laser, atd. škoda peněz . První 3 roky dost mazec, pak se to mírně zlepšilo. Nejhorší v klidu , když chce člověk spát. Takže hypnogen a pustit si na noc dobré ASMR, nějak to přebít..a vydržať

Weru pavla 22.09.2021

Dobrý den , už to mám 9 let občas mám klid a někdy zas ne 😔 mám to po úderu co mě bývalý chlap napadl ,takže do toho ještě stres .

Ferdinand 27.06.2021

Jenom ten, kdo tinittem trpí, dokáže zde diskutující pochopit. Ani doktor - prostě nikdo. Mnoho mnoho let je to na prd, a nejhorší z toho asi bude ta ztráta sluchu (asi 50%). Osobně si myslím, že jsem to "dostal" od nadměrné práce s bruskou Flex, i když jsem se co vím, snažil maximálně chránit sluchátky, ale zřejmě ne vždy a ne důsledně. (Asi.) Ale můžu Vám říct, že např. i taková "banalita", jakou se zdají být hemeroidy, dokáží život pořádně znepříjemnit. Naštěstí, jsem po mnoha a mnoha letech (zdá se) přišel na to, jak na ně, především na to strašné svědění, které také dokáže přivádět člověka až k šílenství. A i zde, to doktoři, kteří tím netrpí, jenom těžko dokáží plně pochopit. (Ale jsou jistě i výjimky, kteří se o to aspoŇ snaží.) Jistě, že jsou nemoci s příšernou bolestí fyzickou, ale na ně, se tak nějak dá většinou působyt léky, ale tohle, co zmiňuji já, to fakt dokáže člověka přivádět až na samou hranu sebevraždy. (Beru Seropram, a mohu za něj paní doktorce jenom poděkovat.)

Stana 27.06.2021

30let někdy to hodně vnímám jindy je to lepší

hovorka11 25.06.2021

Tinitus jsem měl po úderu od sestřičky ve 4 letech, za krátký čas to přešlo a 50 letech se to objevilo trvaleji. Pokud jsem v klidu, tak to je na minimální úrovni, pokud jsem ve stresu, tak se to výrazně zesílí. Bohužel už neslyším ani koníky na louce.¨ Jinak s tím mohu žít. Osobně si myslím, že se na tom podepsaly záněty středního ucha a možná i několik nárazů.

Kódl 25.06.2021

....nebo, že je za dveřma pošťák. Ten zvoní dvakrát....

Jaryn 24.06.2021

A mě píská již 30 roků a mám se s tím naučit žít.

Zxao 24.06.2021

Nebo že zase ke mě někdo LEZE :D

mr 24.06.2021

doktoři nic nevědí, myslí si že když vystudovali školu že všechno vědí, nevědí nic,ostatně léčená chřipka trvá 7 dní, neléčená též. S kovidem si neví rady. 90 % diagnós je chybných, nadělají víc škody než užitku.

P 24.06.2021

chci se zabít, nezvládám tinnitus

Pepe 24.06.2021

Mám to už 30 let a lékaři sou naprt takže si musíme zvikat sou natom lidi hůř 😎😎

Honza 24.06.2021

Ani tinitus, ani Tinnitus, ale tinnitus - jména nemocí ne velkým písmem

František Honza 17.11.2022

To že je tinnitus s malým, nebo velkým🤦Určitě je důležitější, že je to VELKÝ problém.Nemyslíte ? Asi jím, netrpíte, to by jste se nešťoural v blbostech.

Irena brala som tebokan lekár hovorý nech skusím zabudnut že to hučí to pomáha fakt 23.06.2021

pomůže a je to fakt

Baros Irena brala som tebokan lekár hovorý nech skusím zabudnut že to hučí to pomáha fakt 30.10.2022

Dobry den pomohl vam tebokan jak dlouho.jste ho uzivala ja uz mam problem 2 medice

Irena 23.06.2021

25 rokov to mám

john 23.06.2021

Je to Tinnitus ne tinitus :)

Dr.Mandell 23.06.2021

Doporučuji pana Dr.Mandella má kanál na YouTube, ten člověk ví o čem mluví nespočet videií jak naladit sve tělo z pět správnou vlnu od hlavy až k patě. O tinnitu tam má nespočet videií jeho techniky masírování ztuhlosti svalů kolem uši a pantů funguje jen na tinnit, který souvisí s krční páteři nebo lícními kostmy. Většina lidi má tinnit za který si můžeme sami od nespravneho držení hlavy až po špatný návyk spánku na břiše , špatne polohy hlavy podloženou několika polštáři. Tělo se začne bránit začnou tuhnout svaly ,které jsou spojene s ušnim okysličením vytváří se ruzne boule kolem zvukovodu které se musí rozmasirovat je to běh na dlouhou trať, ale věřim ze pokud vydržíte a každý den alespoň půl h budete věnovat masáží stuhlich mist kolem uši které si nahmatate máte vyhráno . V první řadě doporučují najít tyhle bolestiva mista na dotek většinou bývají kolem nad krčními uzlinami a za uchem pod boltcem , zajít za chyropraktikem a ukázat mu Váš problém . Docela mě mrzí že jsem na doktora Mandella narazil až po 6letech začít stimulovat ušní , krční., lícní svaly možná bych už měl klid.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat