Prostreno.cz

Komentáře k článku

¨kudna 26.03.2022

jakto ze nezerete slupky

Bohumil 27.01.2021

Pro ty, kterým vadí chlupatý povrch doporučuji kiwi před konzumací oholit jednorázovým holítkem. Chápu, že se to někomu může zdát přinejmenším úsměvné, ale nepříjemné chloupky z povrchu zmizí a o vitamíny, jejichž významným zdrojem je právě slupka nepřijdeme.

Terda 25.03.2018

*4* Když mi ho někdo oloupe, nepohrdnu :-) Ale většinou, když si ho koupím sama, "slupnu" XD komplet celé, i s "chlupatou slupkou". Slupka mi nevadí, ani v těhotenství. Třeba se mi narodí "vykartáčované miminko" *4*

vrana 10.11.2017

Letos už bylo v Lídl k dostání i kiwi arguta, krabička 125gramů za 30kč. Pokud jste si ho nekoupili, nelitujte, bylo to nejhorší jaké jsem ochutnal. Byl to italský šmejd.Odrůdy, které jsou u nás běžně k dostání mají podstatně lepší chuť ale zatím si je musíte zasadit a vypěstovat sami. Rostou u nás dobře. Polsko naši republiku už předbíhá v celé řadě aktivit. Každý rok zvětšují plantáže kiwi arguta o hodně hektarů, takže mám naději, že to co jsme my zanedbali nahradíme importem z polska. Já mám rád na zahradě svoje vlastní, jsou odrůdy s různými příchutěmi a exotickým aroma.A poláci se nebojí, že by jim zmrzlo.Vědí, že to je možné.

havlae 04.11.2017

Babička ho vyjídala lžičkou...;-)

Někdy loupu,hlavně dětem a někdy neloupu.

konatovka 03.11.2017

Já ho loupu.;-)

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat