Prostreno.cz

Komentáře k receptu

Anonym 15.01.2023

Terka 27.11.2022

Joo tak takovou rybí polévku si musím také udělat na Vánoce. Už se moc těším až manžel někde sežene rybu a bude ji pak muset zabíjet v koupelně. Vždy má v sobě hodně adrenalinu a tak mu to pak jde v posteli i o něco lépe.

Libuše Terka 28.11.2022

Když si tak poslední dobou pročítám různé diskuze tak se nestačím divit. Vy tady snad u toho jídla řešíte neustále jenom chlapy a nějaké věci v posteli. Kdy se tady naposledy řešili něco třeba ohledně nádobí?

Terka Terka 28.11.2022

Libuško, ale to tak není. Jen já se čas od času prostě potřebuji někde vybít na sítích a právě ty weby o vaření mně k tomu nejlépe pomáhají. Jestli potřebuješ slyšet radu k nádobí, tak to napiš.

Libuše Terka 28.11.2022

Vlastně bych jenom potřebovala posvětit že na zgastro .cz jsou ta titanová nádobí v pořádku a nemám se bát domů objednat nějakou sadu. Víte, manželovi dojde výplata a chtěla bych na Vánoce vařit v novém. Mlčeti = souhlas, děkuji.

Anonym 21.11.2022

Anonym 17.11.2022

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Vložit můj recept

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat