Prostreno.cz

Triky pro bezchybné podpaží, které byste měla znát

K čemu vám je v péči o podpaží dobrý cukr, mandlový olej nebo aloe vera? No to byste se možná divili! Tihle pomocníci působí proti tělesnému zápachu, vyrovnají barvu kůže a ještě poskytnou dávku hydratace!

Tmavé skvrny, nepříjemný zápach, suchá a zarudlá pokožka následkem častého holení, vyrážky… Ano, potíží s podpažím existuje celá řada. Umíte je řešit? Mnohdy má i ten zdánlivě nejsložitější problém naprosto jednoduché řešení. Jaké tedy máte možnosti? Když omrknete domácí zásoby, málo jich rozhodně nebude!

Aloe vera pro hebkost a svěží vůni

Nikdo už asi nepochybuje o tom, že gel z rostliny aloe vera je učiněným pokladem, na jehož schopnosti se sází již tisíce let. Zkrášlující blahodárný nektar, co obsahuje celou řadu vitaminů a minerálů, napomáhá regeneraci, zatímco zpomaluje tvorbu vrásek a přispívá k léčbě akné. Jak může prospět vašemu podpaží? Pokud ho budete aplikovat pravidelně, svým chladivým dotekem uklidní jakékoli podráždění, dodá hebkost a navíc učiní kůži méně náchylnou k rozvoji nevábného „odéru“. A když už jste obětovali šlahoun této květiny, zužitkujte ho na maximum.

Cukr zesvětlí tmavá místa

Aloe s třtinovým cukrem? To je sázka na jistotu! Efektivní spolupráce těchto ingrediencí spolehlivě odstraní odumřelé a poškozené buňky, čímž vyzmizíkuje i nežádoucí „fleky“. Naneste tedy sladký zlepšovák na postižená místa, proveďte jemnou masáž krouživými pohyby a nechte ho pár minut působit. Následně smyjte všechny pozůstatky vlažnou vodou. Nutno dodat, že pro maximální efekt byste celý proces měli s odstupem několika dní opakovat vícekrát.

Olejová spása pro extra hydrataci

Vaše podpaží se nijak neliší od ostatních částí těla, takže alfou i omego jeho kondice bez svědivého a vysušeného nadělení je poctivá hydratace. Jaké domácí prostředky vám v tomhle směru nabízí své služby? Využijte pomocnou ruku olivového, kokosového či mandlového oleje. Takové „pomazání“ ve formě jemné a několikaminutové masáže pokožku zpevní a zachová její přirozenou pružnost. Už se chystáte na efektivní kosmetickou proceduru?

Celkem 0 komentářů


Sledujte nás na sociálních sítích:
Vložit můj recept

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat