Prostreno.cz

Komentáře k článku

Apa 29.06.2019

A omlouvám se, v článku se rozebírají příčiny únavy, za které může nedostatek spánku. Nevadí... Ale snad i mé rady se mohou někomu hodit, i když to přímo s nedostatkem spánku nesouvisí :-).

Katka Apa 09.07.2019

Zkoušela jste už WObenzym?

Apa 29.06.2019

Dodala bych, že za příčinu únavy často také může pouhý nedostatek železa. Doplnit si jej můžeme skrze zeleninu jako je řepa, zelí, ale také ve vlašských oříškách ho je požehnaně. A dále za tím stojí třeba i oslabená imunita. Opět zde pomůže celá řada bylin jako je Černý bez, Echinacea, Rakytík, Hlíva ústřičná atd. Výborná je také enzymoterapie, přičemž z jejích řad bych u nás doporučila Wobenzym.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat