Prostreno.cz

Komentáře k článku

Siraellen 17.05.2022

Musím se na to více zaměřit

Masunta nejosvícenější... 16.05.2022

Dobrý článeček. Komu prosvítají žilky na rukách například, potřebuje vitamin K, který je také v paprikách . Pomáhá, aby žilky nepopraskaly. Vitamin K je žel odbouráván zeleným čajem, proto zelený čaj piji jen ráno. Velmi prospěšný je vitamin PP, který je v bílé části kůry citrónu. Užitečnější, než vitamin C. V kůře má za úkol zabránit oxidaci vitaminu C uvnitř citrónu. Citron je třeba omýt, odřezat žlutý povrch, dětem i vnitřní část citrónu (kvůli kyselosti) a podávat jim jen bílou část. Je dosladka a ději to až hltavě jedí. Lepší je jistě použít citrony se silnou kůrou.

Zbyněk 16.05.2022

Pěstuji hlávkový salát a již hodně brzy na jaře máme hodně salátu.Pestuji výhradně starou odrůdu král máje.Je to velmi chutný a křehký hlávkový salát.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat