Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Osvěžující letní drinky, které vás zaručeně zchladí

02.07.2019 | Krok za krokem

Čekáte návštěvu a venku je vedro „na padnutí“? Připravte návštěvě něco neobvyklého na zahnání žízně! Co říkáte na exotický pomerančový koktejl, kiwi překvapení, nebo mrkvovou bombu? S nimi se pitný režim plní jedna radost!

Léto přeje návštěvám přátel, sousedů a známých. Chcete se před nimi blýsknout a získat pověst skvělé hostitelky? Pak příchozím nalijte originální nealkoholický drink, na který jen tak nezapomenou. Co při horkých dnech osvěží tělo a potěší chuťové buňky?

Ovocná limonáda, ta je za pár minut

Proč limonádu kupovat, když si můžete vyrobit vlastní? Jedna z velkých výhod je jistota ohledně složení, tudíž se nemusíte obávat přítomnosti chemických látek. Jak na to? Připravte si 500 gramů čerstvého ovoce dle vlastní chuti, zhruba litr vody, šťávu z jednoho citronu a trochu medu na oslazení. Vše důkladně rozmixujte, nechte vychladit a podávejte s ledem. Snadnější už to být ani nemůže!

Melounový koktejl, po kterém se zapráší

K výrobě chutné a typicky letní dobroty budete potřebovat pouze tři ingredience a minimum času. Z melounu vykrojte malé kuličky, zbylou dužinu rozmixujte s pomerančovou šťávou a syrovátkou. Po vychlazení můžete servírovat a sklízet pozitivní ohlasy – a že jich nebude málo!

Exotický pomerančový drink, v rytmu Karibiku

Bílý písek a moře na zahradě sice nemáte, ale i tak můžete vykouzlit příhodnou atmosféru. Smíchejte pomerančovou šťávu se šťávou z maracuji, poté skleničky na sekt navlhčete na okraji a ponořte do cukru, naplňte je vyrobeným džusem a zřeďte minerální vodou. Dokonalý vizuální efekt podtrhnou brčka a nakrájené ovoce.

Zelené kiwi překvapení, něco extra

Suroviny? Nakrájené kiwi, vylisovaná šťáva z grapefruitu a z aloe vera, pár kostek ledu. Všechno důkladně promíchejte a noste na stůl. Pokud vlastní výtvor chcete ještě trochu vylepšit, přidejte do něj i kopeček zmrzliny či ledovou tříšť. Fantazii se meze nekladou!

Mrkvová bomba s banánem

Banán rozmixujte s mrkvovou a ananasovou šťávou, přihoďte kostky ledu a na ozdobu použijte plátky mrkve. V úzké dlouhé sklenici tenhle drink vypadá božsky, navíc je rychlý, lehký a nabitý vitaminy. Co víc si přát?

Alkohol při hubnutí není tabu. Seznamte se s nízkokaloric...

Hovězí nudličky s pórkem

Hovězí nudličky s pórkem

17 hlasů
35min 728 kJ 157 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Jarní vitamínová miska

15 hlasů
15min 250kJ 78 Kč

Jarní přísun vitamínů.

Tvarohové placičky

22 hlasů
55min 941kJ 70 Kč

Placičky z tvarohu s rozinkami budou chutnat hlavně dě...