Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Ranní rituály pro úspěšný den. Tyhle dodržujte

Zora Kocmanová více informací

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

19. 9. 2019 | Zdraví a diety

Jak si zajistit úspěšný den? Správně nastavenými ranními zvyky. Protože právě ráno udává rytmus a tón celému dnu, který vás čeká.

Buďte vyspalí

Tenhle rituál vlastně začíná už večer – odcházejte spát tak, abyste si zabezpečili dostatek spánku. Ideálně 7 až 9 hodin. Jedině tak budete vstávat svěží a přes den nebudete mít tolik potíží s koncentrací nebo třeba rozhodováním.

Vstávejte brzy

Nechávejte si ráno dostatek času na vše, co potřebujete před odchodem do práce stihnout. Jistě, přispat si je krásná představa, jenže zběsilé poletování po bytě a stres hned po ránu mohou vyústit v nervózní a nikterak pohodový den.

Nasnídejte se

Nepodceňujte a neignorujte snídani! Vaše maminka měla pravdu, je to skutečně nejdůležitější jídlo dne! Budete soustředěnější, nebudete mít potíže s pamětí, ale především neskončíte ještě před obědem u automatu s bagetami a sladkosti. Nastartujte svůj metabolismus hned zrána!

Zacvičte si

Pořád víc se ukazuje, že večer není tím nejvhodnějším obdobím pro cvičení. Lepší je jít si zacvičit už ráno. Pořádně nastartujete organismus a navíc svému tělu dodáte ty správné hormony, které vám zajistí nejen úsměv na rtech, ale také lepší paměť a soustředění.

7 kroků pro bezstarostný den. Začněte hned ráno!

Šišky z hovězího masa

Šišky z hovězího masa

9 hlasů
50min 1123 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Sekaná se zeleninou

15 hlasů
1h a 40min 822kJ 130 Kč

Mleté maso pečené se zeleninou.

Zapečené bílé zelí

0 hlasů
1h a 40min 444kJ 90 Kč

Čerstvé zelí zapečené se smetanou a bramborami. Velmi chu...