Prostreno.cz

V krku se vám usídlil streptokok. Podpořte tělo přírodními prostředky

Byl vám diagnostikován streptokok? Zkuste si naordinovat med, citron a jablečný ocet. Tahle léčba zabírá, případně podpoří tu, kterou vám předepsal váš lékař!

Pyogenní streptokok. Co je vlastně zač? Jedná se o kulovitou bakterii způsobující hnisavé záněty. Přesně ona bývá strůjcem angín, zánětů mandlí i lymfatických uzlin, bolesti v krku a pálení hrdla. Nejčastější léčbou jsou samozřejmě antibiotika, se kterými lékaři v těchto případech vůbec nešetří. Je to dobře? No, jak se to vezme…

První pomoc s následky

Stále se totiž najde vysoké procento těch, kterým tato léčba vůbec nedělá dobře a stanou se obětí nežádoucích účinků. Konkrétně? Zvracení, průjem, bolest žaludku, ztráta chuti k jídlu a celková nevolnost – prostě žádná hitparáda! Existuje i jiné řešení, jak se nežádoucí a nepříjemné bakterie zbavit či jak léčbu co nejvíce podpořit? Jistě, přírodní cestou. Nabízí se tyto zbraně, které pravděpodobně máte ve své kuchyni i po ruce. Po čem sáhnete nejdřív?

Med, poklad všech včelařů

Léčba medem zní možná prapodivně, ale rozhodně se vyplatí ji alespoň vyzkoušet. Vždyť za pokus nic nedáte! Dejte si pro začátek jednu lžíci a hned pocítíte úlevu. Sladká surovina, která se jistě najde v každé domácnosti, je velmi účinná při léčbě infekcí, bolestí a zánětů. Vždyť antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti medu lékaři na základě mnoha studií prokázali již několikrát!

Citron, silák s léčivými schopnostmi

Citrusové plody mají vysoký obsah vitaminu C, což je živina, která si s bakteriemi poradí jako nic. Céčko má schopnost okamžitě tlumit všemožné bolesti v krku a navíc zatne tipec infekci, která se ve vašem těle nevítaně zabydlela. Vidíte, i obyčejný čaj s medem a citronem tedy svede zázraky a postaví vás rychle na nohy.

Jablečný ocet. Dobrák, co nezklame

Ne pro nic za nic se jablečný ocet považuje za elixír mládí i zdraví. Jeho všestrannost a využitelnost jako léčivého a detoxikačního prostředku téměř nezná hranic! Je tedy jasné, že i on udělá se streptokokem krátký a rychlý proces. Smíchaný s vodou působí jako účinné kloktadlo. Ideální poměr jsou dvě polévkové lžíce octa na dvě deci vody.

Vložit můj recept

Reklama

Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat