Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Tukožroutský nápoj: Zrychluje metabolismus a zbavuje tělo tuku

Barbora Křížková více informací

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

21.04.2019 | Zdraví a diety

Zanedlouho začneme postupně odhalovat své tělo a ukážeme se v plavkách. Pokud i vás trápí nějaké to kilo navíc a celulitida, tak vyzkoušejte tento skvělý nápoj, který udělá s vašimi boky a hýžděmi přímo zázraky.

Celulitida není problém jen obézních žen, dokáže pěkně potrápit i štíhlé ženy. V podstatě jde o zanedbání pokožky v důsledku tukových zásob nebo podkožního tuku. Zbavit se celulitidy není vůbec lehké a s přibývajícím věkem se jí nevyhne nejedna z nás. Pružnosti pokožky dosahujeme pravidelným, a to i nenáročným cvičením. Výsledky však nečekejte po týdnu, ale minimálně po měsíci až dvou. To ale neznamená, že poté můžete přestat. Pokud tak uděláte, celulitida se vrátí zpět, je to jako jojo efekt.

Možností, jak se jí zbavit rychleji a efektivněji, je zkombinovat cvičení a správnou stravu. S tímto vám může pomoct právě tento nápoj, který má vynikající antioxidační účinky a je známý pro svůj tukožroutský efekt.

Vsaďte na grapefruit

Hlavní ingrediencí tohoto nápoje je grapefruit, který je známý jako velký spalovač tuku. Hořký grep zrovna nepatří mezi nejoblíbenější ovoce, ale co se týče spalování tuků je to jasná jednička. Grep pomůže nastartovat zpomalené trávení a podpoří látkovou výměnu. Tato vitaminová bomba reguluje hladinu cukru v krvi a zlepšuje krevní oběh. Díky antioxidantům, které v sobě má, se mu daří i rozpustit podkožní tuk a chrání organismus před volnými radikály.

Jadérka nevyhazujte

Ať už si vyberete jakýkoli druh grapefruitu nikdy nevyhazujte jadérka. I ta mají na svědomí očistu a detox organismu, díky nim se z těla vyplaví škodlivé toxiny. Podporují látkovou výměnu v těle a tělo tím pádem neukládá cukry v podobě tukových polštářků.

Ještě více citrusů

V nápoji také nesmějí chybět pomeranče a citron. Vitamin C je základní nástroj přeměny aminokyselin (prolin a lysin) na kolagen. Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání.

Zázvor

Další cenou složkou je zázvor. Používá se již po staletí, detoxikuje organismus, potlačuje chuť k jídlu a zrychluje metabolismus. Také podporuje trávení a zlepšuje krevní oběh – to vše může pomoci tělu zbavit se celulitidy.

A jak na to?

Budete potřebovat:

  • 1 grapefruit
  • 2 pomeranče
  • ½ citronu
  • kousek kořene zázvoru
  • vodu

Ovoce oloupejte a vložte do odšťavňovače nebo mixéru, osobně se přikláním k mixéru, tím v nápoji zůstane i veškerá dužina, a tak se zbytečně neochudíte o pěknou porci vlákniny. Z grepu můžete jednotlivé dílky vyloupat, průhledné košilky jsou poněkud hořké, a ne každý to má rád. Přidejte kousek pokrájeného zázvoru, podle chuti. Podle potřeby můžete přidat vodu, aby konzistence nápoje byla vyhovující.

Ideálně pijte vždy ráno nalačno a před jednotlivými jídly v průběhu dne. Po pár dnech sami zjistíte, co všechno tento nápoj dokáže.

Odkyselit organismus můžete i ve vaně

Ryba s paprikou a pomerančem

Ryba s paprikou a pomerančem

4 hlasy
1h a 35min 287 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Studené letní rizoto podle Itala

23 hlasů
30min 1136kJ 107 Kč

Letní studené rizoto „co dům dal“ (Risotto freddo) se ...

Růžičková kapusta na másle

17 hlasů
20min 599kJ 52 Kč

Velmi jednoduché a zdravé jídlo.