Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

V péči o pleť i vlasy je dobré využít i podmáslí

Kristýna Vágnerová více informací

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

02.04.2020 | Zdraví a diety

Že podmáslí musíte jenom pít? Kdo vám to namluvil? Tahle nízkokalorická dobrota dokáže při vnějším použití vyrovnat tón pokožky, zpomalit tvorbu vrásek, zabránit lupům nebo urychlit růst vlasů!

Hustá konzistence a nakyslá chuť. To je podmáslí, které obsahuje minimum tuků a maximum výživných látek. Díky tomu má přímý vliv na mozkové funkce, posiluje nervové tkáně, zlepšuje trávení a dodává energii. Co může tento nápoj, jež je vyhledávaným sortimentem dietářů, udělat pro pleť i vlasy? Samé lepší věci. Ostatně, posuďte sami!

Vyrovnaný tón pleti. To chcete

Už vás někdy napadlo potírat si podmáslím obličej? Že ne? Pak jste se připravili o způsob, jak z pokožky snadno a bezpracně odstranit nahromaděné nečistoty i odumřelé kožní buňky, které si s jednotným tónem pleti dvakrát nerozumí. Respektive vůbec! Sluší se poznamenat, že toto přírodní ošetření kůži krásně zjemní a zkvalitní, což poznáte už na první dotek i pohled.

Zpomalit stárnutí? No jasně

Složení jmenovaného občerstvení, jež nejlépe chutná ledově vychlazené, bojuje také proti zánětům, pozitivně ovlivňuje růst tkání a reguluje tvorbu kožního mazu. Zároveň podporuje regeneraci a pochopitelně zprostředkovává i nepostradatelnou hydrataci. Těmito výhodami to ale ještě nekončí, neboť snižuje také viditelnost stávajících a omezuje tvorbu nových vrásek. A tenhle elixír mládí máte v lednici! Proč ho nevyužít ve svůj prospěch?

Řekněte sbohem lupům

Lupy jsou dnes běžným kosmetickým problémem, s nímž má co do činění kdekdo. I vy o tom víte svoje? Možná neobvyklé, byť spolehlivé řešení představuje podmáslí. A to bez legrace. Zabraňuje na pokožce hlavy růstu plísní, které jsou nejběžnější příčinou zmíněné „bílé svízele“. Zkuste si uvedenou blahodárnou tekutinou masírovat kořínky alespoň deset minut. Čím častěji tak učiníte, tím lepších a rychlejších výsledků se dočkáte. Mimochodem, přesně tímto způsobem lze také popohnat pomalý růst vlasů. Podmáslí hřívě poskytne i ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.  

Potraviny bohaté na hořčík

Pražmy pečené na bramborách

Pražmy pečené na bramborách

6 hlasů
60min 419 kJ 189 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Losos na kari

6 hlasů
50min 744kJ 189 Kč

Vyzkoušejte přípravu lososa se zeleninou a kokosovým m...

Vepřová kotleta s kumquaty

14 hlasů
1h a 20min 504kJ 135 Kč

Pikantní citrusová příchuť kumquatu vás v kombinaci s ...