Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Proč do pitného režimu zařadit kokosovou vodu

Kristýna Vágnerová více informací

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

13. 4. 2019 | Dobroty do spíže a ledničky

Na přípravu ovocných či zeleninových šťáv nemáte čas ani náladu? Nelákají vás ani bylinkové čaje? Pijte vodu z kokosových ořechů. Ta vám pomůže při hubnutí, zpomalí tvorbu vrásek a sníží riziko srdečních chorob!

Venku už se konečně oteplilo a všichni mají plné ruce práce. Nejen na svých zahrádkách, ale i se shazováním nadbytečných kil, detoxikací organismu a péčí o pleť. Tak samozřejmě, kdy jindy začít s přípravou na léto, než právě teď? Pokud i vy zlepšujete křivky, zdraví i vizáž v jednom, měli bychom pro vás jednoho báječného pomocníka, s nímž bude radost plnit pitný režim!

Dostupná exotika, na které si pochutnáte

Kokosová voda je nasládlá bezbarvá tekutina, jež se získává z dutin nezralých kokosů. Patří na seznam nízkokalorických dobrot, ale nenechte se zmást, má opravdu co nabídnout. Obsahuje totiž spoustu aminokyselin, antioxidantů, enzymů a vitaminů skupiny B. Nouzi nemá ani o vitamin C a prospěšné minerály, jmenovitě zinek, železo, vápník, mangan a hořčík. Jaké výhody vám pravidelná konzumace „tropického drinku“ přinese?

Delší mládí? Bez problému

Utrácíte velké částky za kosmetiku, která slibuje, že vám ubere pár let? Možná byste měli vědět, že oblafnout kalendář jde i bez ní. Zmíněný lahodný životabudič platí za omlazující zlepšovák, neboť se může pochlubit skutečně vysokým podílem cytokinů. To jsou molekuly, jež zastavují předčasné stárnutí buněk, přičemž poskytují hydrataci a zároveň pleť hloubkově vyživují. Napadá vás snad lepší spojení příjemného s užitečným?

Dietní pomocník, se kterým lze počítat

Produkt z kokosových ořechů vykazuje minimální podíl kalorií, takže ho lze „nasávat“ s dobrým pocitem. K tomu jistě přispěje i fakt, že vlivem bioaktivních enzymů urychluje metabolismus a spalování tuků až dvojnásobně. Aby toho náhodou nebylo málo, četné studie prokázaly, že díky svým detoxikačním vlastnostem pomáhá z těla odstraňovat všechny nahromaděné odpadní látky včetně toxinů, ze kterých nic kloudného nekouká.

Podpora celkového zdraví

Cenné živiny nacházející se ve zmíněném nápoji přispívají k regulaci vysokého krevního tlaku i cholesterolu, čímž značně snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění. Odborníci se domnívají, že „tekutý poklad“ rovněž zlepšuje krevní oběh, přičemž bojuje proti bakteriálním infekcím. Vzhledem k tomu, že zároveň dohlíží na bezpečnou úroveň cukru v krvi, platí i za prevenci diabetu.

Dieta si s některými sýry rozumí

Fusilli s krémovou karotkou

Fusilli s krémovou karotkou

2 hlasy
55min 811 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Studená polévka z avokáda

10 hlasů
25min 376kJ 70 Kč

Letní osvěžující polévka.

Ryby s dušenými houbami

7 hlasů
1h a 15min 493kJ 280 Kč

Připravte si ryby podle jednoduchého receptu.