Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Proč byste si měli oplachovat obličej jablečným octem

Kristýna Vágnerová více informací

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

19. 6. 2019 | Zdraví a diety

Méně vrásek i nenáviděných pupínků? Zmenšení rozšířených pórů, které moc parády nenadělají? Ano, tohle ocet z jablek dokáže levou zadní. Pomůže vám ale i v případě ekzémů nebo odlupující se kůže!

Dbáte o svůj zevnějšek? Pokud je vaše odpověď kladná, s největší pravděpodobností doma máte celý arzenál čisticích přípravků, omlazujících krémů a dalších pečujících zlepšováků, které mají v popisu práce zlepšovat kvalitu pokožky. Jenže co když podstatnou část téhle výbavy nahradíte „obyčejným“ jablečným octem? Pak se dočkáte těchto skvělých výhod!

Sbohem, nenáviděné akné

Máte co dočinění s rudými pupínky, které se vždy objevují v nejméně vhodných chvílích? Pak je pro vás ocet získávaný ze šťavnatých plodů jasnou volbou. Jeho síla vězí v tom, že dokáže efektivně zničit bakterie, odstranit přebytečný maz a zároveň vyrovnat pH pokožky. Smíchejte ho tedy s vodou, a to v poměru 1 : 3. Roztok naneste na problematická místa a zhruba po deseti minutách působení ho smyjte. Nutno podotknout, že je vhodný ke každodennímu použití.

Konec rozšířeným pórům? Jasně

Co si budeme namlouvat, tenhle nešvar rozhodně nepatří k vítaným estetickým ozdobám. Jak proti němu zabojovat? Použijte kuchyňské ochucovadlo, které je běžnou součástí kuchyně! Budete-li postupovat jako v předchozím případě, přičemž ho na zasažené oblasti aplikujete každý večer i ráno, výrazných změn k lepšímu se dočkáte co nevidět. Vsadíte se?

Suchá a odlupující se kůže? Minulost

Jste-li z kosmetických předností jablečného octa příjemně překvapení, věřte, že je také spolehlivým prostředkem na odlupující se kůži, která vás dohání k šílenství. Manuál už bezpečně znáte, zbývá jen podotknout, že ve finále je třeba ošetřit tvář běžným hydratačním krémem.

Lepší kvalita a méně vrásek? Samozřejmě

Díky tomu, že „jablečňák“ obsahuje skutečně širokou škálu vitaminů, minerálů a dalších cenných sloučenin, vyrovnává pH pokožky, hloubkově ji vyživuje a bojuje proti vráskám. Rovněž odstraňuje odumřelé kožní buňky i nečistoty, napomáhá regeneraci a přispívá k léčbě ekzémů. Zní to jako něco, co byste určitě měli vyzkoušet?

Chcete skoncovat s kofeinem? Pak pozor na abstinenční pří...

Zelí zapečené s mletým masem

Zelí zapečené s mletým masem

10 hlasů
1h a 15min 663 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rýže zapečená s houbami

12 hlasů
60min 837kJ 80 Kč

Recept na využití zbylé rýže a sýra... Jednoduchý na p...

Telecí na bílém víně

7 hlasů
1h a 30min 317kJ 320 Kč

Narůžovělé, křehké, šťavnaté a navíc ještě dietní.