Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kávové masky na obličej, které stojí za vyzkoušení

31.08.2019 | Zdraví a diety

Aloe vera, mléko nebo jogurt. Seznámíte tyto „ingredience“ s vaší milovanou kávou? Tímto způsobem se dá totiž vyzrát na stárnutí, otravné pigmentové skvrny i rozšířené póry, které vás tolik deprimují!

Že káva patří mezi nejoblíbenější nápoje na světě, o tom zřejmě nikdo nepochybuje. Ostatně, potvrzují to i statistiky. Z těch jednoznačně vyplývá, že se denně vypije přes dvě miliardy šálků. Ano, tolik! Ani vy si bez černého zlata neumíte představit svou existenci? O důvod víc, proč nezůstat jenom u konzumace. Co kdybyste si s pomocí tohoto vyhledávaného stimulantu vytvořili pleťovou masku, která vyřeší všechny vaše kosmetické potíže? Zde jsou hned tři „receptury“!

Ošetření, jež vyrovná tón pleti

Můžete si o rovnoměrném tónu pleti nechat jenom zdát, protože vaši bezchybnou vizáž i nervy ničí pigmentové skvrny, s nimiž si prostě nevíte rady? Zachovejte klid, na každou potíž existuje řešení! Ve vašem případě ho představují dvě polévkové lžíce aromatického nakopávače vmíchané do optimálního množství gelu z květiny aloe vera, čímž vznikne konzistence pasty. Získaný zlepšovák si naneste krouživými pohyby na obličej i krk a nechte ho působit do úplného zaschnutí. Jakmile se tak stane, odstraňte všechny pozůstatky vlhčenými ubrousky nebo vlažnou vodou.

Konec rozšířeným pórům

Výraznější póry nejsou žádnou hitparádou, o čemž většina žen ví své. Patříte mezi ně i vy? Pak je nejvyšší čas na první pomoc! Připravte si lžíci mléka a smíchejte ji s dvojnásobným množstvím kávové sedliny. Po aplikaci a jemné masáži vyčkejte 20 minut, než bude čas na oplach. Co tím získáte? Černé zlato je báječným exfoliačním prostředkem, který odstraní odumřelé kožní buňky z povrchu pokožky. Tento druh peelingu je vhodný při rozšířených pórech i celkově unaveném vzhledu, zatímco usnadní lepší absorpci používané kosmetiky.

Delší mládí? Bez problému

Rádi byste trochu zpomalili tvorbu vrásek a zůstali vizuálně mladší o něco déle? Teoreticky vzato vám nic nebrání. Budete-li si sypkou kofeinovou vzpruhou v kombinaci s jogurtem ošetřovat tvář alespoň dvakrát týdně, výsledek vás příjemně překvapí. Tato maska pleť hloubkově vyživí, přičemž ji poskytne nejen hydrataci, ale i ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy. Také podpoří regeneraci i tvorbu nepostradatelného kolagenu. Zkrátka a dobře, tahle péče se nemůže minout účinkem!

Zdravotní výhody mrkve

Sleďový salát s řepou

Sleďový salát s řepou

10 hlasů
25min 753 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Losos na bílém víně

13 hlasů
50min 897kJ 381 Kč

Recept na přípravu zdravého lososa je jednoduchý. poku...

Králík se sušenými bylinkami

5 hlasů
1h a 30min 452kJ 195 Kč

Recept na králíka tentokrát s koriandrem a koprem.