Prostreno.cz

Pro pevnější erekci dopřávejte partnerovi cibuli

Když je pevný a tvrdý jako skála, milování bývá hezčí a uspokojivější. Ale jak pánskému přirození pomoci v tom, aby se stalo maximálně schopné, výkonné a pevné? Jakožto osoba, která je v kuchyni jako doma, nasměrujte jídelníček svého partnera blíž k vášni!

Když je pevný a tvrdý jako skála, milování bývá hezčí a uspokojivější. Ale jak pánskému přirození pomoci v tom, aby se stalo maximálně schopné, výkonné a pevné? Jakožto osoba, která je v kuchyni jako doma, nasměrujte jídelníček svého partnera blíž k vášni!

K erekci dochází tehdy, když se krev nahrne do topořivých tělísek penisu. Penis i žalud se zvětší, souběžně s tím dochází k napřímení a zpevnění pyje. Obvykle v reakci na účinnou sexuální stimulaci, ale i pouhou myšlenku, nebo zcela samovolně během spánku, kdy muž vstoupí do jeho nejhlubší fáze REM. A teď jedno sladké tajemství. K pevnosti a udržení erekce přispívají i potraviny. Jaké? Tyhle by se měly stát pravidelnou součástí pánského jídelníčku!

Mocná cibule

Výzkumy ukazují, že cibule podporují činnost srdce a pomáhají „čistit“ srdeční věnčité cévy a tepny. Umožňují tím snadnější oběh krve a dokonalejší zásobování orgánů živinami a kyslíkem. Ve výsledku tak pozitivně přispívají k tomu, že je mužské přirození v pozoru, připravené pro pohlavní styk.

Zázvor

Zázvor mají mnozí lidé spojený spíš s podzimem a zimou, nachlazením, chřipkami a posilováním imunity. Pravda je taková, že pár zázvorových čajů nebo lžiček sušeného zázvoru týdně skutečně a prokazatelně zoceluje obranyschopnost, ale taky přispívá k ochraně kardiovaskulárního systému, snižuje riziko infarktu a arteriosklerózy a zároveň zlepšuje průtok krve. Zázvor všechny penisy milují!

Špenát

Na pohled není příliš sexy, ale ty účinky! Nenápadný špenát je zdrojem hořčíku, jenž také rozšiřuje krevní cévy a stará se o to, že krev do rozkroku proudí víc než hladce. Někteří si dokonce stojí za tím, že pravidelná konzumace špenátu pomáhá při zvětšování obvodu penisu Tak budiž, za pokus to stojí.

Losos

Omega-3 mastné kyseliny dokážou pozitivně ovlivnit mužskou erekci, s níž má potíže téměř polovina mužů středního věku. Kde je najít? K zásobárnám patří losos, ale i vejce, sardinky, makrela, tuňák či mořský pstruh. Kdo není fanouškem ryb, může vsadit na lněná, chia nebo slunečnicová semínka. V kurzu jsou také vlašské, pekanové, burské a makadamové ořechy.

Meloun

Vodní melouny mají vysoké množství aminokyseliny citrulin, která pomáhá při zvětšování velikosti penisu. V těle se totiž mění na aminokyselinu L-arginin, jež je užitečná při dilataci krevních cév. Svému partnerovi meloun podávejte co nejčastěji, postaráte se tak o navýšení jeho pitného režimu (je plný vody), ale i pevný stožár pod trenkami.

Zdroje: www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1831906/

Celkem 0 komentářů


Sledujte nás na sociálních sítích:
Vložit můj recept

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Domácí granola

(2 hlasů)

Velké jablkové palačinky

(19 hlasů)

Omeleta plněná špenátem

(35 hlasů)
Prostreno.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit přes Bety.cz Registrovat