Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zásoby živočišného uhlí je dobré mít po ruce

Kristýna Vágnerová více informací

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

29. 3. 2020 | Zdraví a diety

Zoufáte si nad nedostatečným objemem vlasů? Rozčiluje vás zápach linoucí se z lednice? Tak či tak povolejte do služby aktivní uhlí. Mimochodem, pomáhá i při kocovině nebo po bodnutí hmyzu!

Živočišné neboli aktivní uhlí je medicínský produkt, který pohlcuje bakterie, odpadní produkty, toxiny, střevní plyny, chemické sloučeniny a další nežádoucí látky, jež bývají příčinou průjmů, zánětů zažívacího traktu, nadýmání nebo bolestí žaludku. Máte tohoto černého zachránce ve vašem pohotovostním šuplíku? Měli byste vědět, že kromě léčení nevolností se dá využít i jinými způsoby. Například?

Rychlá pomoc po bodnutí hmyzem

Z nějakého nevysvětlitelného důvodu působíte na hmyz jako magnet? Pak se vám jistě bude hodit informace, že zmíněné léčivo poskytuje po útoku létajících nepřátel regenerační dotek. Smíchejte jeho menší množství s kokosovým olejem a směs aplikujte na zasaženou oblast. Zabráníte tak otokům a zmírníte bolest i svědění, přičemž podstatně urychlíte hojení.

Voňavá lednice i odpadkový koš

Uhlí v prášku či tabletách má zásadité vlastnosti, což znamená, že absorbuje a neutralizuje veškeré zápachy, kterých se potřebujete urychleně zbavit. Proč tedy talířek s jeho obsahem neumístit do lednice? Jako mávnutím kouzelného proutku zmizí veškeré pachové stopy i od aromaticky výrazných potravin a uvařených jídel. Nešlápnete vedle ani tehdy, když trochu nasypete také na dno odpadkového koše.

Potřebná spása při kocovině

Zaručených rad, jak nad kocovinou zvítězit, existuje bezpočet. Někdo nedá dopustit na česnečku či starou dobrou Vincentku, zatímco jinému se osvědčily ovocné šťávy, studené mléko nebo bylinky. Co si ale počít, když po ruce není ani jedno? Záchranu slibuje tabletka černého uhlí!

Hříva jako z reklamy. Pořiď si ji na počkání

Nešetrné barvení, nevhodný jídelníček, psychické vypjetí, nošení těsných účesů i opakovaná úprava horkými stylingovými přístroji. To jsou jen některé „hříchy,“ které kondici i vzhled vlasů neblaze ovlivňují. Co s tím? Na tuto otázku existuje jednoduchá odpověď. Při běžném mytí si přidávejte do šamponu i „černý prášek“. Tato pro mnohé neobvyklá přísada obnoví pH na pokožce hlavy, dodá objem a celkově zlepší kvalitu koruny krásy.

Smíchejte skořici a med a získáte přírodní lék na artriti...

Pečené kuře s pomeranči

Pečené kuře s pomeranči

15 hlasů
1h a 15min 520 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rajčatový salát s mátou

10 hlasů
20min 599kJ 50 Kč

Salát s mátou a sýrem feta.

Kuřecí stehna na zelenině

5 hlasů
1h a 25min 485kJ 140 Kč

Pečené kuřecí maso se zeleninou je šťavnaté a chutná skvě...