Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vláčná pokožka díky překvapivým pomocníkům

Kristýna Vágnerová více informací

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

22. 1. 2020 | Zdraví a diety

Podmáslí, olivový olej nebo med. Věřte, nebo ne, tahle povedená trojka zvláční vysušenou pokožku na rukou jako nic! Zkusíte, jak skvěle funguje?

Aktuální nízké teploty možná k začátku roku patří, nicméně ne každý jejich příchod zvesela oslavuje. Máte jejich vinou suché a popraskané ruce, které nepříjemně svědí? Rozčiluje vás zarudlá a odlupující se kůže mezi prsty? Nečekejte, až se situace ještě zhorší a okamžitě jednejte. Záchranné lano nabízejí tyto domácí prostředky!

Podmáslí není jenom k pití

Čas od času si podmáslí naordinujete na podrážděný žaludek? Dobrá volba, protože tato zbytková tekutina, která vzniká při procesu stloukání másla, podporuje trávení i zdravou střevní mikroflóru. Co když ale zkusíte zevní použití a budete si v podmáslí máčet ruce až po zápěstí? Budete příjemně překvapení z jeho zvláčňujících schopností! Obsažená kyselina mléčná navíc zlepší pružnost epidermu a přispěje k odstranění odumřelých buněk.

Skvělým řešením je olivový olej 

V dobách dávno minulých byl olivový olej považován za posvátný a platil za symbol míru. Dnes je oblíbenou kuchyňskou surovinou, která prý reguluje hladinu cholesterolu, představuje prevenci degenerativních onemocnění a předchází kornatění cév. Učiněné divy však svede i s pletí, neboť prokazatelně zpomaluje biologický proces stárnutí i tvorbu vrásek. Pokud budete olivové mazání používat jako běžný krém, zbavíte se problému s vysušenou pokožkou, jež vás tolik trápí.

Pozvěte ke spolupráci med

Med je pověstný svými antibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi, stejně jako vysokým podílem výživných látek. Nelze mu upřít ani to, že skvěle hydratuje, což se vám jen hodí. Poskytuje ale i ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy. Že vás nikdy nenapadlo nahradit jím kosmetiku? Nevadí, všechno je jednou poprvé! Nejprve si ruce lehce navlhčete a poté si jeho menší množství vetřete do kůže. Po chvilce působení smyjte veškeré pozůstatky sladkého zlepšováku a těšte se z výsledků, které kúra přinesla.

Ke zhubnutí stačí omezit tuky a cukry

Grilované jehněčí kotlety

Grilované jehněčí kotlety

6 hlasů
3h a 20min 820 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát Caprese - možnosti servírování

25 hlasů
10min 493kJ 74 Kč

Máte chuť na jednoduchou večeři, nebo hledáté chutný s...

Rýžový nákyp

12 hlasů
40min 592kJ 75 Kč

Nákyp se sušeným ovocem.