Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Přírodní spalovače tuku

Kristýna Vágnerová více informací

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

17.02.2020 | Zdraví a diety

Snažíte se, jak jen můžete, ale vytoužené křivky nikde? Možná byste měli zvolit jinou hubnoucí strategii. Doporučujeme popíjet pravidelně vlažnou vodu s citronem nebo šalvějový čaj. Vyplatí se také navýšit spotřebu kmínu!

Zbavit se nadbytečných kil nebývá úplně jednoduché. Frustruje vás, že dřina v posilovně nese ovoce k naštvání pomalu? Vzdali jste se všech „zakázaných“ potravin, jenže ani to kdovíjaké výsledky nepřineslo? I když máte chuť se prostě a jednoduše vzdát, ve svém úsilí setrvejte. Ovšem s jednou malou změnou – zařaďte do své každodenní stravy tyto dietní zlepšováky. Co vám pomůže do menší velikosti kalhot?

Šalvěj, něco na nervy i zažívání

Pokud se vám hubnutí nedaří podle plánu nebo ideálních představ, žádný div, že vás to stresuje. Špatné je, že čím jste nervóznější, tím více se od vytouženého cíle vzdalujete. Je to proto, že stres zvyšuje úroveň hormonu kortizolu, který ovlivňuje hladinu cukru v krvi, přičemž působí i na vstřebávání tuků. Abyste boj s váhou mohli vyhrát na celé čáře, musíte být psychicky v pohodě. A právě v tom vám pomůže šalvěj, která vykazuje silné uklidňující schopnosti. Tato bylinka zároveň podporuje zažívání, což je jen k dobru.

Citron s medem? Perfektní start dne

Další možností, která přispívá ke spalování tuků, je obyčejná vlažná voda s citronem. Dochuťte si ji trochou medu a zázračný drink popíjejte každé ráno na lačný žaludek. Co z toho budete mít? Citronová voda vyplatí toxiny z vašeho těla, nastartuje metabolismus a „dohlédne“ na fungující trávení. Nutno zmínit, že také obsahuje pektinovou vlákninu, tudíž skutečně urychluje hubnutí.

Kmín jako tajná zbraň

Málokdo tuší, že i kmín je mocným nástroje proti nadváze. Závěry několika studií směle naznačují, že typicky vonící koření urychluje metabolismus, snižuje hladinu vysokého cholesterolu, reguluje krevní tlak, detoxikuje játra a předchází zavodňování. Když se to všechno spojí dohromady, není sporu o tom, že se jedná o vítaného pomocníka. Kmín můžete samozřejmě přidávat do různých pokrmů, ale dá se z něj připravit i čaj – stačí jen pár semínek zalít vroucí vodou.

Přírodní prostředky proti celulitidě

Losos s citrónovou marinádou

Losos s citrónovou marinádou

9 hlasů
45min 738 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špejle s marinovanými kuřecími játry

14 hlasů
35min 166kJ 55 Kč

Grilovaná kuřecí játra s jarní cibulkou.

Hovězí polévka se špenátem

2 hlasy
4h a 20min 158kJ 170 Kč

Silný hovězí vývar se špenátem.