Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Seznam receptů dle: Extra - s italem v kuchyni

Polévka ze záhonku

26 hlasů
25min 475kJ 62 Kč

Polévka ze záhonu je už podle názvu zeleninová vitaminová bomba. Italský venkov v krajině Chianti hází do hrnce bílé fazolky s čerstvým špenátem, nechá je bublat. Jako správný Ital ji Emanuele Ridi ještě ozdobí hoblinkami parmezánu a dochutí olivovým olejem. Chutná to báječně! Co víc dodat? Třeba bílé víno a křupavé bílé pečivo.

Telecí lýtko s bylinkami

18 hlasů
1h a 50min 927kJ 245 Kč

Vymažte si v paměti vzpomínky na fádní telecí roládu z nemocniční stravy fantastickým zážitkem. Bylinkami nadívané telecí přináší nebe na zemi. Připravte si telecí lítko podle Emanuela Ridi - Itala v kuchyni.

Kančí v čokoládě podle Itala

22 hlasů
1h a 15min 704kJ 247 Kč

Ital v kuchyni Emanuel Ridi  vás naučí připravit kančí podle starého toskánského receptu. Nebude ani na šípku, ani se zelím, protože podusí kančí na víně a čokoládě. Kyselost červeného vína Chianti se spojí s chutí hořké čokolády a kakaa, piniových oříšků a rozinek, prim samozřejmě hraje intenzivní chuť mladého divočáka.

Zajíc na sladkokyselo podle Itala

15 hlasů
1h a 20min 746kJ 255 Kč

Tohle je příběh zajíce, se kterým se budou v kuchyni dít divy, aby se nakonec mohl stát králem vaší sváteční tabule. Viva la Italia! Zajíc na sladkokyselo je našim kuchařským zvyklostem o něco blíž. Zkuste recept podle Itala v kuchyni Emanuela Ridi.  

Káva z Livorna

13 hlasů
10min 1017kJ 55 Kč

Po každém náročném výkonu – i po dobrém vydatném jídle - je dobré situaci trochu odlehčit. Vychutnejte si italské espresso s rumem. Až se jeho lahodná chuť rozplyne na jazyku, bude to povznášející zážitek.

Brambory zapečené se slaninou a sýrem podle Itala

26 hlasů
35min 648kJ 77 Kč

Kdo má rád pastu carbonara, mohl by ocenit i brambory po uhlířsku, neboli patate alla carbonara.

Plněná zapečená rajčata s lilkem podle Itala

19 hlasů
35min 125kJ 85 Kč

Rajčata plněná lilkem jsou odlehčenou přílohou k letnímu grilovanému masu. Připravte si je jako Ital Emanuel z kuchařského pořadu S Italem v kuchyni.

Kuřecí paličky pečené s jablky

Kuřecí paličky pečené s jablky

11 hlasů
1h a 20min 412kJ 190 Kč
Koriandrový dip

Koriandrový dip

6 hlasů
15min 544kJ 70 Kč